Jolanu mohu doporučit jako člověka, kterému nejde primárně o provize za uzavřená pojištění, ale o pomoc klientům. Jsem rád, že moje finance má na starosti právě ona. Když došlo na plnění pojistné události, vše za mě vyřídila k mé naprosté spokojenosti. Je ryzí profesionál, je vidět na první pohled, že ji práce baví a každá schůzka s ní mi spolehlivě zvedne náladu.
Z pozice Obchodniho reditele, kdy jsem s Jolanou casto musel resit ne vzdy prijemne situace, mohu potvrdit, ze Jolaninym zájmem je predevsim profesionální fungování se snahou vzdy uspokojit klienta. Stejne tak pristupuje ke kazdemu členovi jejího týmu. Jolana pro mne vzdy reprezentovala priklad vysokeho moralniho kreditu.
Jolana je člověk na svém místě, vždy emaptická, nápomocná a neskutečně lidská. Pomohla mi vyřešit rekonstrukci mého domu, zařídila financování, vysvětlila proč je tak důležité mít zajištění nastaveno podle potřeb, vysvětlila mi, jak počítá všechny pojistné částky, poprvé jsem pochopila, co je to mít užitečnou pojistku, když jsem byla 2týdny v nemocnici. Má moji plnou důvěru a doporučení, především oceňuji její přehled při správě mých investic.
První slova mě napadají: Skvělá ženská :) Pozitivně nabíjející osoba, která má pokoru, správný přístup při jednání s lidmi a hlavně člověk co se nebojí na sobě makat. Věřím, že pokud to tak půjde i nadále, Tak o této osobě ještě všichni uslyšíme :) A z toho důvodu přeji, ať taková píle a úsměv na tváři vydrží co nejdéle!